HUMLON TRADE SE
Arbor ex fructu cognoscitur

Hlavní obchodní partneři

U.S. HI-TECH INDUSTRIES CORP.


Jedním z významných obchodních partnerů společnosti HUMLON Trade SE je americká společnost U.S. HI-TECH INDUSTRIES CORP. se sídlem v Torrace, CA. Společnost má úzké vazby s Japonskem, kde má své pobočky v Yokohamě a Osace. Společnost je významným obchodníkem s Hi-TECH produkty. Mezi její hlavní artikl patří konektory, integrované okruhy, speciální řídící a kontrolní pulty (ve spolupráci s firmou L-3 Communications) a kovové prvky z ušlechtilých kovů.

EBIS, spol. s r.o.


Obchodní společnost EBIS, spol. s.r.o. patří mezi hlavní obchodní partnery společnosti HUMLON Trade SE. Společnost EBIS, spol. s r.o. patří mezi nejvýznamnější firmy působící na trhu v oblasti analýz, modelování, projektování a dodávek integrovaných systémů fyzické ochrany objektů s využitím moderních prostředků informačních systémů a technologií. Společnost zajišťuje komplexní realizaci technických systémů fyzické ochrany na té nejvyšší kvalitativní úrovní. Její technické systémy fyzické ochrany se podílí na ochraně prvků kritické infrastruktury, mj. při ochraně jaderných materiálů a jaderných zařízení, elektrické přenosové soustavy apod. Společnost HUMLON Trade patří mezi významné dodavatele společnosti EBIS.

leafclick, s.r.o.


Mezi významné obchodní partnery patří i firma leafclick s.r.o., která se zabývá problematikou specializovaných softwarových řešení. Jde o mladou společnost ve které se sešli specialisté z oblasti informačních technologií, zejména vysoce erudovaní vývojoví pracovníci. Společnost leafclick spolupracuje se společností HUMLON Trade SE zejména při individualizaci softwarových řešení dle požadavků a potřeb zákazníků.

NDC, s.r.o.


Obchodní společnost NDC, s.r.o. patří mezi specialisty v oblasti virtualizace a bezpečnosti v oblasti informačních technologií. Zároveň se tato společnost zabývá správou dat na na vysoce inteligentních diskových polích, prodejem vysoce kvalitního hardware a software. Společnost HUMLON Trade SE od společnosti NDC nakupuje hardwarová zařízení, která dále upravuje a osazuje software dle požadavků a potřeb zákazníka.

SICURIT CS, spol. s r.o.


Společnost SICURIT CZ, spol. s r.o. patří mezi největší velkoobchodní prodejce v České republice se specializací na komponenty pro elektrickou zabezpečovací signalizaci, perimetrické systémy, elektronické požární systémy a uzavřené televizní okruhy. Společnost HUMLON Trade SE nakupuje od společnosti tyto komponenty a modifikuje je pro konkrétní užití tak, aby co nejvíce vyhovovaly účelu sledovaného zákazníkem.